ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ:

ІІ (районного) етапу у 2020/2021 Н.Р.

ІІІ місце Завалій Вікторія, учениця 7 класу

ІІ (районного) етапу Всеукранських учнівських олімпіад у 2019/2020 навчальному році

ІІ місце з історії - Перевала Софія, учениця 9 класу

ІІ (районного) етапу Всеукранських учнівських олімпіад у 2019/2020 навчальному році

ІІ місце з історії - Перевала Софія, учениця 8 класу

ІІІ місце з математики - Денисенко Дарина, учениця 6 класу

ІІ (районного) етапу Всеукранських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017/2018 навчальному році

ІІІ місце з історії - Іванюк Валерія, учениця 8 класу

ІІ (районного) етапу Всеукранських учнівських олімпіад у 2017/2018 навчальному році

І місце з історії - Іванюк Валерія, учениця 8 класу

І місце з географії - Іванюк Валерія, учениця 8 класу

ІІ місце з математики - Іванюк Валерія, учениця 8 класу

ІІ місце з іноземної мови -Івнюк Олександра

ІІ місце з правознавства - Іванюк Олексанра

ІІІ місце з української мови та літератури - Іванюк Олександра, учениця 11 класу

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

І місце з хімії - Іванюк Валерія, учениця 7 класу
ІІ місце з української мови - Іванюк Олександра, учениця 10 класу
ІІ місце з правознавства - Іванюк Олександра, учениця 10 класу
ІІІ місце з географії - Завалій Владислав, учень 11 класу
ІІІ місце з географії - Квачук Ніна, учениця 10 класу
ІІІ місце з математики - Іванюк Олександра, учениця 10 класу
ІІІ місце з математики - Іванюк Валерія, учениця 7 класу
ІІ місце з англійської мови - Іванюк Олександра, учениця 10 класу

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015/2016 навчальному році:

І місце з математики - Іванюк Валерія, учениця 6 класу
І місце з української мови - Іванюк Олександра, учениця 9 класу
ІІ місце з правознавства - Іванюк Олександра, учениця 9 класу
ІІ місце з математики - Іванюк Олександра, учениця 9 класу
ІІ місце з російської мови - Іванюк Олександра, учениця 9 класу
ІІ місце з історії - Квачук Ніна, учениця 9 класу

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014/2015 навчальному році

ІІ місце з правознавства - Макаренко Наталія, учениця 11 класу

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014/2015 навчальному році

І місце з математики - Іванюк Олександра, учениця 8 класу

І місце з української мови - Іванюк Олександра, учениця 8 класу

І місце з правознавства - Макаренко Наталія, учениця 11 класу

ІІ місце з фізики - Іванюк Олександра, учениця 8 класу

ІІ місце з англійської мови - Іванюк Олександра, учениця 8 класу

ІІ місце з хімії - Іванюк Олександра, учениця 8 класу

ІІІ місце з правознавства - Чорноморченко Анна, учениця 9 класу

ІІ ( районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013/2014 навчальному році

І місце з математики - Іванюк Олександра, учениця 7 класу

І місце з української мови - Іванюк Олександра, учениця 7 класу

І місце з біології - Галич Віталій, учень 9 класу

ІІ місце з фізики - Іванюк Олександра, учениця 7 класу

ІІ місце з географії - Бардакова Анастасія, учениця 11класу

ІІ місце з математики - Бардакова Анастасія, учениця 11 класу

ІІ місце з української мови - Бардакова Анастасія, учениця 11 класу

ІІ місце з історії - Шеремет Анна, учениця 11 класу

ІІ місце з правознавства - Макаренко Наталія, учениця 10 класу

ІІІ місце з географії - Завалій Владислав, учень 8 класу

Кiлькiсть переглядiв: 576

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.