Шановні батьки!

Для зарахування дитини до 1-го класу КЗ "Олійниківська гімназія", за яким закріплена територія обслуговування сіл Олійники, Марївка, Яковлівка,Ново-Михайлівка, одному з батьків дитини особисто впродовж 1-31 травня необхідно подати до закладу заяву та документи:

- копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії, пред'являється оригінал);

- медична довідка №086-1/0 (довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду);

Про форми для профілактичних щеплень

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у «Карті профілактичних щеплень» (форма № 063/о). Цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

Для підтвердження права дитини, яка проживає на території обслуговування закладу, один із батьків дитини має подати разом із заявою копію документа, що підтверджує місце проживання на території обслуговування закладу (паспорта або довідки про реєстрацію місця проживання)

Крім того заяву та документи упродовж 1-31 травня можуть бути подані батьками, які не проживають на території обслуговування, для зарахування дітей на вільні місця.

Інформацію про спроможність закладу освіти та кількість учнів у кожному класі, та відповідно наявність вільних місць можна знайти в розділі "Публічна інформація".

Впродовж 1-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються, що не виключає права батьків подавати заяви після 15 червня.

Присутність дитини під час подання заяви не є обов'язковою.

Список учнів зарахованих до 1 класу 2023/2024 навчального року станом на 01.06.2023

1.Остапович М.

2. Патлатий А.

3. Романенко М.

4. Солодовник Н.

5. Третяков І.

Кiлькiсть переглядiв: 416

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.